|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Тип | CO2 12g |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | металл + пластик |
| Вага [g] | 1010g |
| Довжина [mm] | 230мм |
| Вид вогню | Одиночний |
| Blow Back | Ні |
| Hop-Up | Так |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 91 |
| Тип магазину | Low-cap |
| Місткість магазину кульок | 26 |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 110 |
| Тип різьби зовнішнього ствола | 14mm CCW |